herb
logo

Ośrodek Pomocy Społecznej
w Międzyzdrojach

Szukaj w serwisie


12 sty
2018

Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Międzyzdroje

FERIE ZIMOWE W MDK MIĘDZYZDROJE

dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Międzyzdroje


 

OD 15 stycznia DO 26 stycznia 2018 R.

                       Z programem profilaktycznym                      

                                                                           

ORGANIZATORZY

 

Ośrodek Pomocy Społecznej, Międzynarodowy Dom Kultury, Woliński Park Narodowy oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Organizatorzy zapewniają: nieodpłatną opiekę pedagogiczną i instruktorów zajęć edukacyjno – rekreacyjnych, usługi niezbędne do wykonania zajęć, szeroką ofertę zajęć oraz niespodzianki

 

czytaj więcej


22 lis
2017

Kampania "Z dala od alkoholu"

Alkohol to najczęściej wybierana przez młodzież substancja psychoaktywna, jest ona bardziej popularna niż papierosy i narkotyki. Badanie ESPAD wykazało, że spośród wszystkich województw, to w naszym regionie uczniowie trzecich klas gimnazjum piją najwięcej alkoholu. Aby zwiększyć świadomość młodych ludzi na temat szkodliwości spożywania tego trunku stowarzyszenie „Równość na fali” zainaugurowało kampanię „Z dala od alkoholu”.

czytaj więcej


16 lis
2017

Zachodniopomorskie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego

To oni wyciągają pomocną dłoń, pomagają w budowaniu pewności siebie i odnalezieniu spokoju. Mowa tu o pracownikach socjalnych, którzy w listopadzie obchodzą swoje święto. Zachodniopomorskie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego, które odbyły się 7 listopada 2017 r. w Operze na Zamku, uroczyście otworzył Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz. W wydarzeniu uczestniczyła także Członek Zarządu Województwa Anna Mieczkowska, Poseł na sejm RP Magdalena Kochan oraz Przewodnicząca Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Teresa Kalina.

czytaj więcej

  • BIP
  • Urząd Miasta Międzyzdroje
  • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
  • Policja Powiat Kamieński
  • Powiat Kamieński
  • Biblioteka Międzyzdroje